11 grudnia 2014 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII Ogólnopolskim Przeglądzie Fotograficznym, który odbył się w Galerii Zielona oraz BSCK. Prezentowane tam były najładniejsze fotografie wykonane przez uczniów naszego Gimnazjum, którzy od maja do września brali udział w warsztatach fotograficznych. Na wystawie można zobaczyć zdjęcia wykonane przez Patrycję Wójcik z klasy III a, Weronikę Malęga z klasy II c, Wiktorię Skowron z II a, Luizę Madej z II a, Paulinę Rzepecką z III b, Kamilę Lisek z III a oraz przez nasze ubiegłoroczne absolwentki: Julię Bobowską i Aleksandrę Gaweł.Wyróżnienie i nagrodę otrzymała Patrycja Wójcik za fotografię "Wiślica we mgle". Na pozostałych zdjęciach uczniowie uwiecznili piękne miejsca występujące na terenie naszej gminy, przyrodę parków krajobrazowych Ponidzia i bezcenne zabytki Wiślicy. Opiekę nad uczniami sprawowała pani Marzena Boguszewska.