Menu

Oferta zajęć pozalekcyjnych 2015/2016

 

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Nazwa zajęć pozalekcyjnych

Nazwa klasy

Termin oraz godzina odbywania się zajęć

Małgorzata Boberek

Zajęcia papieroplastyczne

I c

Poniedziałek - 12:45 - 13:30

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z historii

I b - grupa chłopców

Środa - 10:55 - 11:40

Marzena Boguszewska

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z biologii

II c, I c

Środa - 12.45-13.30

Czwartek -9.50-10.35

Kółko biologiczno - ekologiczne

II c

Piątek – 11.50-12.35

Lidia Boksa

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

I c, II c

Poniedziałek -

11.50-12.35

12.45-13.30

Barbara Ciapała

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

II c

Środa – 8.55 – 9.40

Piątek – 13.40 – 14.25

Jacek Gocyk

Koło młodych historyków

III a, III b, III c

Wtorek – 13.40 – 14.25

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z historii

Klasy III

Czwartek – 13.40 – 14.25

Robert Gucał

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego

I b - grupa dziewcząt

Poniedziałek - 12.45 – 13.30

I c - grupa dziewcząt

Piątek – 11.50 – 12.35

Izabela Kantur

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

I a

Poniedziałek – 12.45 – 13.30

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

I c

Wtorek - 8.55 – 9.40

Anna Klepacz

Zajęcia dodatkowe z matematyki

I a

Środa – 8.00 – 8.45

I b

 

Piątek – 8.00 – 8.45

 

Magdalena Kochańska

Zajęcia dodatkowe z matematyki

II c

Poniedziałek – 11.50 – 12.35

Piątek – 11.50 – 12.35

Kółko informatyczne

II c

Środa – 12.45 – 13.30

Dorota Kubicka

Zajęcia rekreacyjno - sportowe dziewcząt

II a, II b, III a, III b, III c

Wtorek - 13.40 - 15.15

Czwartek - 13.40 - 14.25

ks. Rafał Kupczyk

Caritas

I a, I b, II a, II b,  III b

Piątek - 13.40 – 14.25

Schola

I a, I b, II a, II b,  III b

Piątek – 14.30 – 15.15

Elżbieta Morasiewicz

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

I a

Poniedziałek – 9.50 – 10.35

Wtorek – 9.50 – 10.35

Agnieszka Paw – Durek

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka niemieckiego

II a

Piątek – 12.45 -13.30

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

III b, III c

Czwartek – 13.40 – 14.25

Bogusława Pisarczyk

Zajęcia dodatkowe z chemii

II a, II b, II c

Środa – 7.35 – 8.00

Czwartek  - 7.35 - 8.00

Zajęcia dodatkowe z matematyki

III a, III c

Czwartek – 7.35 – 8.00

Piątek - 7.35 - 8.00

Edyta Poznańska – Gocyk

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego

III a

Piątek – 13.40 – 14.25

Joanna Prządo – Grelich

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

I b

Piątek – 13.40 – 14.25 – budynek SP

Jolanta Szymczyk

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z geografii

I c, III c

Środa

Czwartek – 9.50 – 10.35

Piotr Wieloch

Zajęcia rekreacyjno - sportowe

-

Poniedziałek – 13.40 – 15.15

Środa – 13.40 – 15.15

Czwartek – 12.45 – 13.30

Edyta Wojtaszek

Koło taneczne

I a, I b

Wtorek – 14.30- 15.15

 

Kontakt

  • Gimnazjum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Wiślicy
    ul. Okopowa 27
    28 - 160 Wiślica
  • (+41) 37-92-069

Lokalizacja szkoły