Uczennica klasy III a Wiktoria Solarska została laureatką XIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego. Opiekunką konkursową Wiktorii jest pani Barbara Ciapała, która przygotowywała uczennicę do konkursu przy współpracy z jej nauczycielką matematyki panią Bogusławą Pisarczyk. Wiktoria jest również finalistką Konkursu Geograficznego, Chemicznego oraz Konkursu Języka Polskiego. Wiktoria jest bardzo systematyczną uczennicą lubianą przez wszystkich rówieśników. Chętnie służy pomocą słabszym uczniom i aktywnie uczestniczy w życiu szkoły. Wiktoria uczęszcza także do Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Busku Zdroju, gdzie specjalizuje sie w grze na klarnecie. We wszelkich działaniach i rozwijaniu zainteresowań wspierają Wiktorię rodzice.

Życzymy naszej uczennicy dalszych sukcesów!