Samorząd Uczniowski

W dniu 27 listopada o godzinie 16.00 w Gimnazjum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Wiślicy odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski na czele z przewodniczącą SU Pauliną Zych, uczennicą klasy III a. Uczniowie w licznym gronie oraz w znakomitych nastrojach, przybyli na zabawę od razu zajmując miejsca na parkiecie. Oprawa muzyczna, przygotowana przez SU, poprzez różnorodność, trafiła w gusta każdego tancerza. W trakcie zabawy pojawiły się również: popularny wśród młodzieży taniec belgijski oraz piosenka „ Mam chusteczkę haftowaną”, które zintegrowały wszystkich uczestników dyskoteki. Uczniowie o godzinie 20.00 opuścili szkołę pozostając w doskonałych humorach. Wszyscy świetnie się bawili i nie mogą doczekać się kolejnej zabawy.